Tel. 00421 911 824 917

slovacco English

PRIEMYSELNE ZARIADENIAautocentranti automaticiautocentranti


torrettevisualizzatori


gru a bandieraparanchi


piani magneticitavole adividere


comeccarrelli elevatori

   TORNA SU

Spoločnosť


Bentivoglio capannone

Bentivoglio Macchine utensili s.r.l., je spoločnosť, ktorá sa zaoberá obchodovaním s novými a použitými obrábacími strojmi.

V prehľade mesta Brescia, ktoré sa podieľa na spracovaní železných kovov a spracovateľskom priemysle, sa meno Bentivoglio už objavilo v roku 1919. V priebehu nasledujúcich rokoch a v ďalších generáciách plánujeme aj naďalej rozširovať a nemeniť svoj obchodný sektor.

Bentivoglio Macchine utensili s.r.l., predstavujú tradíciu, ktorá trvá od roku 1919 v predaji použitých strojov za pomoci svojich zamestnancov a externých spolupracovníkov dať zákazníkovi skutočne efektívny a reálny popredajný servis.

Ústredie sa nachádza v Torbole Casaglia (BS) na výstavnej ploche 10.000 metrov štvorcových, s viac ako 1500 strojov, ktoré sú ihneď dostupné. V týchto priestoroch sú tiež umiestnené všetky obchodné kancelárie.

Výsadou Bentivoglio Macchine utensili s.r.l ,, nájsť pre zákazníka najvhodnejšie riešenie v oblasti obrábania.

Takmer celosvetovou skúsenosťou vyplývajúcou z našich predchodcov nám umožnilo rast vždy a v každom prípade. Dôležité je aby naša minulosť, bola zachovaná a oceňovaná. Ako spomienka na tých čo nás opustili fyzicky i duchovne.

V oddelení nových strojov Bentivoglio Macchine utensili s.r.l ,, je taliansky dovozca týchto značiek:
TOS Kuřim pre frézky konzolové, portálové a vyvrtávacie stroje; LANDONIO pre frézky portálové; Trens pre CNC sústruhy a sústružnícke automaty; ZPS vertikálne a horizontálne obrábacie centrá; MEGA pre pásové píly a ERLO pre stĺpové vŕtanie.
Miestne zastúpenie:
YOPM, RIMEX, RYAZAN, ACCUTEX, Freeport, Robb, CMU, VALMER, IMS, BIKO, CECCATO, Margi, DELTA, GMR, JU SHENG Paragon, TELWIN, PRENOS, SERRMAC, KMT, INCAB, MH, Demmeler,
Priemyselné zariadenia:
SMW Autoblok, MARIO Pinto, ALGRA, ELBOCONTROLLI, slon, RWM, LCM, SPD, COMECE.


panoramica magazzino

© 2015. Bentivoglio 1919 Obràbacie stroje S.r.o. - Švermova 23 - Trenčín 91101
00421 911 824 917 - info@bentivoglio1919.sk